Son Haberler

Hakkımızda

K  MEDYA GRUBU TURCOMONEY.COM HAKKINDA…

Görsel yayıncılık, dijital yayıncılık ve basılı yayıncılık… Objektif yayıncılığı ile medyanın üç önemli alanında faaliyet gösteren K Medya Grubu bünyesinde 4 önemli kuruluş var.

HABER1.COM

2002 yılında yayın hayatına başlayan HABER1.COM, internet haberciliğinde birçok “ilk”e imza attı. İlk video haber yayınını Haber1 gerçekleştirdi. Okuryazar köşesiyle Türkiye’de ilk blog yazılarını Haber1 başlattı. Haberlerin yorumlanmasına imkan tanıyan sistemi ilk önce Haber1 gerçekleştirdi. “En İyiler” adıyla Türkiye’nin en başarılı kurum ve kişilerini, internet ortamında okurlarının oylarıyla Türkiye’de ilk defa gerçekleştiren haber portalı da Haber1 oldu. Yani Haber1, Türkiye’de internet haberciliğinde “ilk”lerin öncüsü oldu.

TURCOMONEY DERGİSİ VE İNTERNET PORTALI

Turcomoney, 2011 yılının Şubat ayında “dünya dergisi” olma hedefiyle yayın hayatına başladı. Aradan geçen sürede Turcomoney, Türkiye’nin tek uluslararası ekonomi/finans dergisi konumuna geldi. Türkçe-İngilizce yayınladığı ülke raporlarıyla ülkelerin ekonomisini büyüteç altına alıyor, yatırım fırsatlarını ve iş imkanlarını analiz ediyor.

Başbakanlar, bakanlar, işadamları, büyükelçiler ve üst düzey bürokratlarla yapılan çarpıcı röportajları sayfalarına taşıyor. Türkiye’nin ve dünya ekonomisinin gündemindeki gelişmeleri, okurlarına aktarıyor. Bu yönüyle Turcomoney, “Devletleri yönetenler” ile “iş dünyasını yönetenler” için bir referans kaynağı.

Geleneksel mecralarda ve dijital platformda çok geniş ve yaygın bir ağ ile okurlara ulaşan Turcomoney, objektif yayıncılığı ile dünyanın birçok ülkesinde ilgi gören bir Türk dergisi ve internet sitesi.  Turcomoney, dijital platformda yayın yapmasının yanısıra, Yaysat bayilerinde, D&R, Remzi Kitabevi, Kabalcı, N&T, Özdilek, Nezih gibi zincir mağazalarda okurlara ulaştırılıyor. Ayrıca dijimecmua sitesinde dünyanın her yerinde satın alınabiliyor, abone olunabiliyor.

Zengin içeriği, çarpıcı röportajları ve araştırmaları, dosyaları ile iş dünyasına rehber olan turcomoney.com, Türkiye ve dünya ekonomisindeki  gelişmeleri okuyucularıyla paylaşıyor.  Turcomoney Dergisi’nin ve internet sitesinin hedefi, TURCOMONEY AVRUPA, TURCOMONEY BALKANLAR, TURCOMONEY ORTA ASYA, TURCOMONEY MENA, TURCOMONEY AFRİKA, TURCOMONEY UZAKDOĞU edisyonlarını yayına geçirerek dünyanın en büyük ekonomi dergileri/internet siteleri arasında yerini almak.

K Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Turcomoney Dergisi ve internet portalında herbiri kendi alanında uzman Türkiye’nin seçkin isimlerinden oluşan yazarlarının analiz ve değerlendirmeleri okurlara aktarılıyor.

EMLAKCUMHURİYETİ.COM,

Gayrimenkul sektörüne internet yayıncılığına yeni bir soluk getiren EMLAKCUMHURİYETİ.COM, 205 yılı sonunda yayın hayatına başladı. Emlak Cumhuriyeti, çarpıcı haberleri, röportajları, analizleri ile öne çıkan bir yayın kuruluşu. Gayrimenkul sektörünün nabzını tutan Emlak Cumhuriyeti, objektif yayıncılığı ile tüm tarafları bir ptalformda biraraya getiriyor.

FAİZSİZFİNANS.NET

Faizsiz finans sektörünün uzmanlaşmış tek internet haber sitesi FAİZSİZFİNANS.NET, 20 Ocak 2016’da yayına başladı. Faizsiz bankacılık, faizsiz sigortacılık, faizsiz borsa faizsiz fonlar ve dünyadaki faizsiz finans gelişmeleriyle ilgili en kapsamlı site olan faizsizfinans.net, sektörün referans kaynağı olma iddiasını taşıyor.