Son Haberler

Akansu Group, Kayseri markasını dünyaya tanıtıyor

-Kayseri’nin ve Türkiye’nin bir asırlık çınar Akansu Group, 2021 Kayseri’nin En’leri Ödül Töreni’ne damga vurdu. Bünyesindeki 5 şirketle 56 ülkeye ihracat yapan dev firma En İyi Grup Şirketi ödülünü aldı.

-Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akansu, törende yaptığı konuşmada, “Kayseri’yi düm dünyada marka haline getirmeye çalışıyoruz. Bunun için çok çok çalışıyoruz” dedi.

2021 Kayseri’nin En’leri Ödül Töreni dün akşam saatlerin çok sayıda iş adamı, sivil toplum kuruluşu ve şehrin önde gelenleriyle birlikte gerçekleştirildi.  2021 Yılının En’leri ödül töreninde 107 yıllık geçmişiyle öne çıkan Akansu Group Yılın En İyi Grup Şirketi Ödülü’ne layık görüldü. Ödül, kurum adına Akansu Group Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akansu tarafından teslim alındı.

56 ÜLKEYE İHRACAT

Ödülü teslim alan Yılmaz Akansu, 1915 yılında kurulduktan sonra şu anda 5 şirketiyle tüm dünyada 56 ülkeye ihracat yaptıklarını belirterek kendilerinden sadece Kayseri’de değil küresel çapta tüm dünyada söz ettirdiklerini söyledi.

“KAYSERİ’Yİ TÜM DÜNYADA MARKALAŞTIRIYORUZ”

Akansu Group’un bir asırlık geçmişine vurgu yapan Akansu, Kayseri şehrinin, Kayseri markasının tüm dünyada duyulmasına etki ettiklerini de bildirdi.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

“Biz Büyük Bir Aileyiz” sloganı ile 107 yıllık tarihinde önceliğinin ülkeye ve millete hizmet etmek olduğunu her fırsatta dile getiren Akansu Group Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akansu, törendeki teşekkür konuşmasında bu konuya yine vurgu yaparak ödülünü teslim aldı.

AKANSU GROUP HAKKINDA…

Bir asrı geçen sürede birçok başarılara imza atan Akansu Group, başta cam olmak üzere, altyapı üstyapı polietilen ve pvc boru imalatının yanı sıra pencere, kapı profil sektörlerinde de dünya kalite standartları çerçevesinde üretim faaliyetlerinde bulunuyor.

Akansu Group, bünyesinde toplamda 150 kişiden fazla kişiyi istihdam ediyor. Bu yıl sadece plastik boru sektöründe 15 milyon dolara yakın ihracat hedefliyor. Şirket, 4 kuşak boyunca ülke ekonomisine yaptığı katkılar ile ön plana çıkıyor.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgili Haberler

Site Haritası