Son Haberler

CarNext.com Ankara’da Showroom Yatırımı Yaptı

CarNext.com’un showroom konsepti Türkiye çapında büyümeye devam ediyor. Şirket, Türkiye’deki üçüncü konsept showroomunu Ankara’da hizmete açtı. LeasePlan tarafından sağlanan yüksek kaliteli ikinci el araçların sergileneceği showroomda, dilenirse internet sitesinde yer alan araçlar da showrooma getirilerek tüketiciler tarafından incelenebilecek. Yeni showroom açılışına özel olarak Ocak ayı sonuna kadar aracını CarNext.com showroomlarından alan kişilere ise 250 TL tutarında yakıt kartı hediye edilecek.

14 gün içerisinde iade garantisi

İlk kez 2018’de İstanbul’da ve ardından İzmir’de açılan CarNext.com showroomlarının üçüncüsü Ankara’daki yeni yatırımla hayata geçmiş oldu. İnternet sitesinde yer alan ikinci el araçların tüm bakım geçmişi ve bilgilerinin şeffaf bir şekilde yer aldığı CarNext.com, 14 gün içerisinde iade garantisi ve herkes için sabit fiyat sunmasıyla ikinci el pazarında farklı bir hizmet anlayışı sunuyor. Bununla beraber, CarNext.com üzerinden beğendiği bir aracı yakından görmek isteyenler İstanbul, Ankara veya İzmir’deki showroomlara ilgilendikleri aracın ücretsiz şekilde transfer edilmesini isteyebiliyor. Böylece tüketiciler beğendikleri aracı daha yakından görebiliyor. Öte yandan, stokta bulunmayan bir ikinci el araç için CarNext.com üzerinden talep oluşturulup araç stoklara girdiği anda da doğrudan bildirim alınabiliyor.

LeasePlan Grubu 1,9 milyon aracı yönetiyor

LeasePlan Corporation N.V., 30’dan fazla ülkede 1,9 milyon aracı yönetiyor. 50 yılı aşkın deneyime sahip LeasePlan’in misyonu, mobilitenin sıradaki adımını iş ortaklarına sunmak. LeasePlan Corporation NV Grubu’nun bir parçası olan LeasePlan Türkiye, 17 yıl önce kurulmuş ve Türkiye’de filo kiralama sektöründe, konusunun önde gelen uzmanlarından biri konumunda.

Avrupa çapında bir dijital platform

CarNext.com ise, dilediğiniz yüksek kaliteli ikinci el aracı, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde teslim alabileceğiniz, Avrupa çapında bir dijital platform. Son tüketicilerin geniş yelpazede yüksek kaliteli ikinci el araçları satın alabilecekleri veya kiralayabilecekleri bir platform olan CarNext.com; aynı zamanda profesyonel alıcılar için 30 ülkede faaliyet gösteren online bir B2B (firmadan firmaya) açık artırma platformunu da bünyesinde barındırmakta. Buna ek olarak, 23 Avrupa ülkesinde bulunan online ağ ve merkezleriyle geniş kapsamlı yan hizmetler sunan CarNext.com’daki tüm araçlar, dünyanın öncü “Hizmet Olarak Araç” şirketi olan LeasePlan ve güvenilir tedarikçileri tarafından sağlanmakta.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası