Son Haberler

CarrefourSA’dan İzmir’e büyük yatırım

CarrefourSA’nın 7,5 milyon liralık yatırımla İzmir’in Balçova ilçesinde yaptığı yeni hipermarketinin açılışı gerçekleşti.

Hipermarkette duyma güçlüğü çekenler için indüksiyon döngü (İD) sistemiyle kasalarda engeller kalkarken alışveriş sırasında kişisel asistan ve akülü araba hizmeti de sağlanıyor.

Haber1’in aktardığına göre, Türkiye organize perakende sektörünün önde gelen markalarından CarrefourSA, İzmir’de toplam 7,5 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Balçova Hipermarketi’ni tüketicileriyle buluşturdu. Asma Çatı Alışveriş Merkezi’nde hizmete açılan CarrefourSA Hipermarketi’nin açılışına CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, CarrefourSA Hiper Satış Direktörü Şenol Arpacı ve İcra Kurulu Üyeleri katıldı. Açılışa vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, büyük indirimlerin olduğu teknoloji ve şarküteri reyonları önünde uzun kuyruklar oluştu.

‘YATIRIMLAR SÜRECEK’
CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, yılın başından itibaren market formatlarını tüketicilerin ihtiyaçlarını gözeterek yenilediklerini belirterek “Ferah bir alışveriş ortamında taze ve bol ürüne erişebilmeleri için yatırımlara imza atıyoruz. Balçova, İzmir için nüfus yoğunluğunun ve aktif yaşamın olduğu bir ilçe. Böylesi bir lokasyonda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Teknolojiyi kullanarak alışverişi kolay ve keyifli hale getirmemizin yanı sıra adeta bir yaşam alanı olarak konumlandırdığımız Balçova CarrefourSA Hiper, İzmirlilere birçok yeniliği beraberinde getiriyor. İzmirli tüketicilerimiz, sahip olduğu teknoloji ve ferah alanlar sayesinde rahat bir alışveriş ortamına kavuşuyor. Artık İzmirliler, günümüzde sıkça kullanılan dronelar ya da elektrikli scooterlara hipermarketimizde ulaşabilecek, hızlı kasalar sayesinde beklemeden alışverişlerini tamamlayabilecekler. Ayrıca kısıtlı zamanlarından dolayı satın aldıkları ürünler diledikleri zaman adreslerine teslim edilecek. İzmir’deki varlığımızı, yeni yatırımlarla artırarak sürdüreceğiz” dedi.

BALIK REYONUNDA AKVARYUM VAR
CarrefourSA Hiper Satış Direktörü Şenol Arpacı ise İzmirlilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ayırdıkları zaman dilimini keyifli bir alışverişe dönüştürmek için yenilikler sunduklarını ifade etti. Arpacı, “Uzmanlık alanımız taze gıda konusunda yerli tohumlar kullanılarak yetiştirilen sebze meyveler ile coğrafi işaret onayı almış ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyor, içinde bir de akvaryumun yer aldığı balık reyonumuzda sezonunda 80 -85 çeşit balık sunuyor, taze ve bol çeşit ile hizmet veriyoruz. Balık konusunda yalnızca ürün satışı gerçekleştirmiyor, müşterilerimizin isteğine göre balıklarımızı pişiriyor ayrıca paket hizmeti sunuyoruz. Şarküteri reyonumuzda farklı lezzet arayan damaklara hitap ediyoruz. Yerli üreticilerimizin desteğiyle hazırlanan, etin ustalarıyla çiftlikten sofralara ulaşan kaliteli et çeşitlerimiz ile kasap reyonumuzda müşterilerimizin isteğine göre etlerimizi hazırlıyoruz. Unlu mamuller reyonumuzda yerinde üretim sistemi ile taze ve günlük üretilen bagetten, ekşi hamura kadar farklı ekmek türleri ve taze pasta çeşitlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan İtalya ve Fransa’ya kadar dünya mutfaklarının vazgeçilmez lezzetlerini reyonlarımıza getiriyor, aynı zamanda İzmir’e özgü lezzetleri de ön planda tutuyoruz” diye konuştu.
Tüm reyonlarında yeniliklere imza attıklarını dile getiren Arpacı, “Tekstil reyonumuzda büyük markalara yer veriyoruz, çocuklar için cıvıl cıvıl bir oyuncak reyonu, kadınlar için de kozmetik reyonlarımız var. Ev tekstilin züccaciyeden küçük ev aletlerine, beyaz eşyadan elektronik eşyalara kadar ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünlere hipermarketimizde yer veriyoruz” dedi. diye konuştu.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgili Haberler

Site Haritası