Son Haberler

CarrefourSA’dan Marmaris’e yatırım

CarrefourSA, Marmaris’teki ilk hipermarketinin açılışını yaptı. Toplamda 6 milyon liralık yatırımla açılan hipermarkette 25 bin farklı ürün bulunuyor.

CarrefourSA Hiper Satış Direktörü Şenol Arpacı, “CarrefourSA olarak Marmaris’teki varlığımızı güçlendirmekten ve Marmarislilere CarrefourSA’nın bambaşka hiper deneyimini yaşatacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Arpacı, Marmaris’in yaz-kış tercih edilen bir yer olduğunu, yabancıların da yaşadığını ve özellikle yaz aylarında çok fazla turist geldiğini belirtti.

Marmarislilerin ihtiyaçlarına cevap verecek bir hipermarket yatırımı gerçekleştirdiklerini belirten Arpacı, “Alışılagelmiş alışveriş deneyiminin dışına çıkarak adeta bir yaşam alanı kurduk. Keyifli alışveriş imkanı sunarken, teknoloji altyapımız ile sunduğumuz dijital mağazacılık deneyiminin yanı sıra uygun fiyat politikamız ile Marmaris’in en çok tercih edilen marketi olacağız. Tüketicilerimize yılın her günü taze ve bol çeşidiyle yerli tohumlar kullanılarak yetiştirilen sebze ve meyveler sunuyor, kasap reyonumuzda alanında uzman personelimizle yerli üretici desteği ile yetiştirilen, veteriner hekim kontrolünden geçmiş hijyenik ortamda hazırlanan ürünlerimizi raflarımıza taşıyoruz. Şarküteri bölümümüzde Anadolu’nun geleneksel lezzetlerinden, ithal peynirlere kadar bir çok farklı lezzet sunuyoruz. Balık reyonumuzda sezonda 80 – 85, sezon dışında da yaklaşık 55 farklı ürün bulundurarak Marmarisliler’e en taze balıkları ulaştırıyoruz. Bagetimizden organik ekmeğimize, taze pasta çeşitlerimize kadar kendi üretimimiz olan unlu mamullerimiz ile CarrefourSA fırınımızı Marmaris halkının beğenisine sunuyoruz.  Dünya mutfaklarının farklı tatlarını kendi mutfaklarına taşıyanlar için hazırladığımız dünya lezzetleri reyonumuz ve sağlıklı beslenmeyi bir hayat biçimi olarak belirleyen tüketicilerimiz için organik, glütensiz, diyabetik ürünlerimizle farklı ihtiyaçlara cevap veriyoruz.” dedi.

“Dijital mağaza deneyimini Marmarisliler ile buluşturuyoruz.”

Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan ve tüketicilerine geniş bir ürün gamı sunan bir hipermarketiz. Marketimizde yer alan dijital ekranlar sayesinde tüketicilerimizle iletiÅŸim kurarak ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vermeye özen gösteriyoruz. Kasa hattımızda yer alan sinyal sistemi ile aktif durumda olan kasalarımızı belirtiyor ayrıca işitme engelli müşterilerimiz için kullandığımız sistemler ile alışveriş kolaylığı salıyoruz. Böylelikle dijital mağaza deneyimini Marmarisliler ile buluşturuyoruz.”

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası