Son Haberler

MUTLULUĞA YOLCULUK

GöRüŞ

Prof. Dr. ömer Kozan

Makine Mühendisi

AKILLI STRATEJİLER MODEL OLUYOR

► İlk olarak yaklaşık 14 yıl önce THY ile tanıştım. özellikle son yıllarda ortaya çıkan markalaşma çalışmaları ve büyüme stratejileri dikkat çekici. Dünyaca ünlü reklam yüzleriyle tanıtımlarını gerçekleştiren THY, öne çıkmayı başardı ve kendini ispatladı. Ben de, özel bir şirketin üst düzey yöneticisi olarak THY’nin tanıtım ve pazarlama organizasyonunun örnek alıyorum ve model aldığım bu stratejileri takım arkadaşlarımla paylaşıyorum. THY’nin başarılı stratejileri; büyüme ve vizyon anlamında özel sektöre model oluyor.

GöRüŞ

Prof. Dr. ömer Kozan

9 Eylül üniversitesi Tıp Fakültesi

AMERİKA’YA BOŞ GİDEN KOLTUKLAR FULLENDİ

► Türkiye’nin öz varlığı olan THY, dünyanın en iyi havayolu şirketleri arasına girdi. Kabin içi hizmetten, CIP hizmetlerine varıncaya kadar her noktada dünya standartları yakalanmış durumda. Dünya markası olan THY, hizmetlerinde kaliteyle öne çıkmayı başarırken, CIP gibi hizmetlerde israfa kaçacak unsurlar olup olmadığına dikkat etmeli! Kaza oranının düşük olması THY’deki güvenli uçuş hakkında bizlere önemli ipuçları veriyor. 15 yıl önce Amerika’ya boş koltuklarla seyahat ediyorduk, bugün ise yer bulmak mümkün değil.

GöRüŞ

Ayça Keleşoğlu

Müzisyen

UYGUN FİYATA KALİTELİ UçUŞ OLUR MU?

► Yıllar önce eğitim görmek amacıyla Viyana’ya gitmiştim ve 10 sene boyunca orada yaşadım. öğrencilik yıllarım itibarıyla başlayan yolculuklarımla bugünü kıyasladığımda kalite anlamında ciddi bir dönüşüm görüyorum. Bu memnuniyetimi dile getirirken THY’nin fiyat politikasında daha esnek bir yapıya kavuşmasını beklediğimi de söylemeden geçemeyeceğim. Zaman zaman bilet fiyatları diğer havayolu şirketlerine göre yüksek olabiliyor. Kaliteli hizmetle birlikte uygun fiyat seçeneği sunulabilirse marka daha çok tercih edilebilir.

GöRüŞ

Ev Hanımı

Barbara Baur
STAR ALLIANCE’DA YILDIZI PARLAYAN MARKA

► 1976 yılında THY ile yolcuk yapmaya başladım. Bugüne kadarki yolculuklarımdan memnunum. Star Alliance üyesi diğer hava yolu şirketleriyle de zaman zaman uçtuğum oluyor fakat THY bu anlamda gerçekten kendini iyi geliştirdi. Lutfansa, Emirates gibi dünyaca ünlü havayolu şirketleriyle boy ölçüşen THY bazı konularda öne çıkmayı başarıyor. Ağırlıklı olarak Uzakdoğu’ya seyahat ediyorum; Pekim Şanghay, Hong Kong başta olmak üzere uçuş yaptığım birçok şehirde THY markasını tercih etmekten memnunum.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası