Son Haberler

MUTLULUĞA YOLCULUK

► Son yıllarda açıkladığı büyük ölçekli uçak siparişleri, uçuş ağına art arda dahil ettiği yeni destinasyonlar ve global bir marka olma yolunda gerçekleştirdiği önemli yatırım ve girişimlerle gündemdeki yerini koruyan Türk Hava Yolları, “Globally Yours” sloganıyla gelişim sürecinin altını çizip marka iletişimini bu eksende geliştirerek küresel bilinirliğini önemli ölçüde arttırdı. Hizmetine dahil ettiği yeniliklerle dünya havacılık sektöründe giderek daha önemli bir yerde konumlanan marka, önümüzdeki dönem benimseyeceği yeni iletişim anlayışıyla yolcularına küresel bir marka olmaktan çok daha fazlasını sunacağının ilk mesajlarını vermeye başladı. Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi olarak bugün geldiği noktada Türk Hava Yolları; büyüyen filosu, dünya havayolu trafiğinin merkezi olan İstanbul’daki konumu ve bu benzersiz konumun getirdiği zengin kültür birikiminden aldığı güçle yolcu deneyimini yeni bir boyuta taşımayı hedefliyor. Markanın yeni stratejisi, seyahatin her aşamasında yeni uygulamalar geliştirerek misafirlerine hoş sürprizler sunmayı ve onları dünyadaki yenilik ve farklılıklarla buluşturarak özel ve değerli hissettirmeyi ön plana çıkarıyor.

TOURISTANBUL İLE YOLCULARA EŞSİZ İSTANBUL TURU

► Türk Hava Yolları’nın dış hattan, yine dış hata seyahat eden transit yolcuları için İngilizce rehber eşliğinde düzenlenen ücretsiz şehir turu “TourIstanbul”, yolcularına Atatürk Havalimanı’ndaki bağlantılı sefer saatini beklemek yerine bu vakti en iyi şekilde değerlendirme imkânını sunuyor. Yolcu memnuniyetini olabilecek en üst seviyeye taşımayı ilke edinen Türk Hava Yolları, hayata geçirdiği birçok yenilikte olduğu gibi bu program ile de uluslararası havacılık sektöründeki tercih edilme potansiyelini giderek güçlendiriyor. TourIstanbul, her gün düzenli olarak 09:00-15:00, 09:00-18:00 ve 12:00-18:00 saatleri arasında hizmet verirken konuklarını İstanbul’un tarihi ve turistik mekânlarında keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. 2009 yılı itibariyle yolcuların istifadesine sunulan TourIstanbul’un giderek artan katılımcı grafiği 2013 yılında da başarılı çıkışını sürdürmüş ve yaklaşık olarak 16.000 yolcuya hizmet verdi.

UKRAYNA, BALKANLAR VE KAFKASLAR’A CAZİP UçUŞ FIRSATI

► Son yıllarda elde ettiği başarılarla havacılık sektöründeki öncü konumunu gittikçe pekiştiren Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul’dan Ukrayna’da Kiev, Odessa, Donetsk, Dnepropetrovsk, Simferopol ve Lviv’e; Balkanlar’da Bükreş, Podgorica, Köstence, Saraybosna, Sofya, Tiran, Belgrad, Zagreb, üsküp, Priştina, Kişinev ve Ljubljana’ya; Kafkaslar’da Tiflis, Batum, Nahcivan ve Gence’ye gidiş-dönüş her şey dâhil 99 Euro’ya uçuş fırsatı sunuyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ukrayna’nın tümüne; Balkanlar’ın Saraybosna, Priştina, üsküp, Podgorica, Tiran ve Belgrad şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’ın Tiflis ve Batum şehirlerine ise sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyorlar.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası