Son Haberler

Albaraka’ya “İnsana Saygı Ödülü” verildi

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka, Kariyer.net tarafından düzenlenen “İnsana Saygı Ödülleri” oylamasında ödül aldı.

Albaraka, Kariyer.net tarafından düzenlenen “İnsana Saygı Ödülleri” kapsamında işe alım sürelerinde gösterilen titiz çalışmalar sonucunda ödüle layık görüldü. Albaraka, böylece bu ödülü, bankacılık sektöründe üst üste dokuzuncu kez almış oldu. Ödül, Albaraka İnsan Kıymetleri Müdürlüğü’ne verildi.

Bu yıl 15’incisi düzenlenen zirve kapsamında adaylar, Türkiye genelinde adayların başvurularını en kısa sürede cevaplayan, en çok istihdam yaratan ve en çok iş başvurusu yapılan şirket olarak ödüllendirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Albaraka Türk Genel Müdürü Dr. Fahrettin Yahşi, “Bankamız adına bu ödülü bir kez daha almaktan mutluluk duyuyoruz. Hemen her şirkette ‘İnsan Kaynakları’ olarak bilinen departmanımızı, ‘İnsan Kıymetleri’ olarak anmaya başladık ve kurumumuz içindeki değişim de bu süreçle hızlanmaya başladı. Amacımız gelecek dönemde verimli çalışma prensiplerimizle insana verdiğimiz değeri güçlendirmek ve örnek olabilmek” ifadelerini kullandı.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası