Son Haberler

ASİAD Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran güven tazeledi

İSTANBUL (AA) – Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, düzenlenen genel kurulda güven tazeledi.

ASİAD'ın seçimli olarak gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı, üye ve davetlilerin katılımıyla Uranus İstanbul Topkapı Otel'de düzenlendi.

Açılış bölümünün ardından verilen ara sonrası derneğin 2020, 2021 ve 2022 yıllarına ait yönetim kurulu faaliyet raporu ile bilançosu okundu. Yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin söz konusu döneme ilişkin faaliyetleri oy birliğiyle ibra edildi.

Yönetim kurulu tarafından hazırlanan tahmini bütçenin okunarak kabul edilmesinin ardından 3 yıl süreyle görev yapacak yeni ASİAD Yönetim Kurulu'nun seçimine geçildi.

Yapılan oylamada ASİAD Genel Başkanlığı'na oy birliğiyle yeniden Ömer Faruk Başaran seçildi.

Derneğin yönetim kurulu ise "Evrim Kırmızıtaş Başaran, Ahmet Tokaç, Selçuk Yavuz, Mustafa Erdil, Hasan Türksel, Samim Hatipoğlu, Muhammed Atasay, Mustafa Özhan Eren, İbrahim Ergin, Orhan Senyarar, Hayatin Özbaş, Murat Yılmazsoy, Levent Efe, Sebnem Akman Balta, Erdoğan Türkmen, Hasan İpek, Tuncay Doğan, Yakup Birinci, Şenol Çiçek, Nevzat Yavuz Yazman, Suat Saygın ve Zeki Gedikoğlu" isimlerinden oluştu.

Ömer Faruk Başaran, oy birliğiyle başkan seçilmesinin ardından yaptığı konuşmada, üyelere teşekkür etti.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası