Son Haberler

Türkiye’ye ve dünyaya değer katanlar, ödüllerine kavuştu

Türkiye’nin tek uluslararası ekonomi/finans dergisi TURCOMONEY’nin geleneksel hale gelen TÜRKİYE’YE VE DÜNYAYA DEĞER KATANLAR ÖDÜLLERİ, sahiplerini buldu.

Türkiye’nin tek uluslararası ekonomi/finans dergisi TURCOMONEY,  8. kuruluş yıldönümünü,  TÜRKİYE’YE VE DÜNYAYA DEĞER KATANLAN ÖDÜLLERİ ÖDÜL TÖRENİ ile kutladı.

WOW HOTEL İSTANBULS& CONVENTION CENTER’DE düzenlenen TÜRKİYE’YE VE DÜNYAYA DEĞER KATANLAR ÖDÜLLERİ TÖRENİ,   YILIN DEVLET ADAMI Ödülü’ne layık görülen Milli Eğitim Bakanı Ziya Pekcan’ın ve “YILIN BAKANI” Ödülü’ne layık görülen Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın adına katılan Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ın katılımı ile gerçekleştirildi. 

Değişik alanlarda üretim, yatırım ve ihracat yapan, istihdam gerçekleştiren, yenilikçi, çevreci, sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkı sağlayan, söylem ve davranışlarıyla toplumsal barışa katkıda bulunan devlet adamları, yani TÜRKİYE’YE VE DÜNYAYA DEĞER KATAN kuruluşlar ve kişiler ödüllendirildi.

Deneyimli gazeteci/ekonomist Dr. Kazım Kılınç yönetimindeki Turcomoney Dergisi, geleneksel hale gelen TÜRKİYE’YE VE DÜNYAYA DEĞER KATANLAR ÖDÜLLERİ ile, değişik alanlardaki hizmetleri ile değer üreten kuruluşları  ve kişileri teşvik etmeyi, cesaretlendirmeyi amaçlıyor.

Ödül Töreni’ne ödül sahiplerinin yanında Türkiye’den ve birçok ülkeden siyaset, iş, diploması, bürokrasi, bilim ve medya dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

ZİRVE VE ÖDÜL TÖRENİNİN AMACI

Bu etkinlikten amaç, Türk ekonomisine yüksek katma değer sağlayan kuruluşları ve kişileri ödüllendirmek suretiyle teşvik etmek.

KİMLERE ÖDÜL VERİLDİ?

Değişik alanlarda üretim ve yatırım yapan, istihdam gerçekleştiren, ihracat yapan, yenilikçi, çevreci, sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkı sağlayan, yani Türkiye’ye değer katan kuruluşlara ve kişilere ödül verildi.

ÖDÜL SAHİPLERİ NASIL BELİRLENDİ?

Turcomoney yazarları ve bu isimlere eklenen Türkiye’nin saygın isimlerinden oluşturulan Turcomoney Jürisi, tamamen objektif kriterlere göre “TÜRKİYE’YE VE DÜNYAYA DEĞER KATANLAR”ı belirledi.

 İŞTE TÜRKİYE’YE VE DÜNYAYA DEĞER KATANLAR, İŞTE TURCO VISION 2018 ÖDÜLLERİ…

YILIN BAKANI / TİCARET BAKANI RUHHAR PEKCAN

YILIN DEVLET ADAMI / MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK

GÜRİŞ HOLDİNG

FORD OTOSAN

VESTEL

PETROL OFİSİ CEO’SU SELİM ŞİPER

LC WAIKIKI

TÜRKİYE FİNANS

KOSGEB BAŞKANI PROF. DR.CEVAHİR UZKURT

MÜSİAD

İTALYAN TİCARET VE SANAYİ ODASI DERNEĞİ

TÜRK-UKRAYNA İŞADAMLARI DERNEĞİ (TUİD)

GÖBEKLİTEPE PROJESİ

TÜRKİYE İSRAFI ÖNLEME VAKFI

AHBAP PLATFORMU / GENEL BAŞKAN HALUK LEVENT

PINAR AYHAN / SANATÇI

PROF. DR. TÜRKER KILIÇ / BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DEKANI

PROF. DR. TAYFUN AKIN / ODTÜ MEMS MERKEZİ BAŞKANI

WOW İSTANBUL HOTEL

ŞEKER YATIRIM

BLOOMBERG HT

PROF. DR. KEREM ALKİN / SABAH GAZETESİ YAZARI

ABDURRAHMAN YILDIRIM / HABERTÜRK YAZARI

ÖZLEM DOĞANER / APARA YAYIN KOORDİNATÖRÜ

 

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası