Son Haberler

İllüstratör Robin Yayla, Enerjisa Üretim'e yenilenebilir enerji için 3 dijital eser oluşturdu

ANKARA (AA) – Genç tasarımcı ve illüstratör Robin Yayla, Enerjisa Üretim için yenilenebilir enerji kaynaklarını yorumlayan 3 eserlik bir seri oluşturdu.

Enerjisa Üretim'den yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin yerli ve yenilenebilir enerji hedefleri açısından stratejik öneme sahip olan rüzgar enerjisine dikkat çekmek amacıyla, çeşitli platformlarda çok sayıda proje geliştiren Enerjisa Üretim, illüstratör ve tasarımcı Robin Yayla ile iş birliğine imza attı.

Rüzgar ve güneş enerjisinin, sanatçı Robin Yayla'nın gözünden farklı bir dünyada sunulduğu 3 eserlik seride, rüzgar türbinleri neşeyle oynayan çocuklara, papatyalara ve yunuslarla sörf yapan genç bir çocuğa dönüştürüldü. Eserlerde, daha güzel bir gelecek için üretmeye devam edildiği mesajı vurgulandı.

Sürdürülebilirliğin ve tüm yatırımlarını gerçekleştirdiği yenilenebilir enerjinin önemini bu kez de dijital kanalda aktaran Enerjisa Üretim, bu alandaki bilinç düzeyini ve farkındalığı artırmak hedefi doğrultusunda, dünyaca ünlü illüstratör Robin Yayla'nın eşsiz yaratıcılığı ile bir sanat çalışması ortaya koydu.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası