Son Haberler

Petrol Ofisi, Maximus Roadshow ile 14 ilde ağır vasıta şoförleriyle buluştu

ANKARA (AA) – Petrol Ofisi, Maximus Roadshow’da 14 farklı ilde, 2 bin 500'den fazla ağır vasıta şoförüyle buluştu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye’deki ağır ticari araç kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen markalardan bir olan Petrol Ofisi Maximus motor yağları roadshowa çıktı.

16 Mayıs – 4 Haziran tarihlerinde düzenlenen Maximus Roadshow kapsamında, Petrol Ofisi distribütör satış ekibi, madeni yağlar pazarlama ekibi ve Petrol Ofisi distribütörleri sahada ağır vasıta ve kamyon şoförleri buluştu.

Petrol Ofisi'nin ağır ticari araçlara yönelik geliştirdiği güçlü motor yağı Maximus ürünlerinin kullanıcılara tanıtılması, kullanıcıların yağ kullanımı hakkında bilgilendirilmesi ve kullanıcı memnuniyetinin ölçümlenmesi amacıyla düzenlenen roadshow ile Türkiye'nin 14 farklı ilindeki 15 ayrı noktada etkinlikler düzenlendi.

Petrol Ofisi Maximus tırının da eşlik ettiği roadshow, sahada yoğun ilgi gördü. Etkinlik süresince düzenlenen eğitim ve aktivitelere ağır vasıta sürücüleri ve ustalar başta olmak üzere 2 bin 665 kişi katıldı. Etkinliklerde tır içerisine 15’er kişilik gruplar halinde alınan katılımcılara, Petrol Ofisi ve Maximus motor yağları hakkında eğitimler verildi. Petrol Ofisi madeni yağ teknik hizmetler ekibi, ağır vasıta şoförlerinin motor yağı ve motor bakımı ile ilgili sorularını cevapladı.

Roadshow süresince düzenlenen ödüllü yarışmalarda bilgi ve yeteneklerini yarıştıran katılımcılar, Maximus motor yağlarını deneme ve kazanma fırsatı buldular. Kazanlara Maximus yağlarının yanı sıra ağır vasıta şoförlerinin yolculukları sırasında kullanabilecekleri malzemelerden oluşan Maximus Adam kitleri başta olmak üzere çeşitli ödüller dağıtıldı. Katılımcılar, ayrıca etkinlik alanına kurulan dart ve langırt gibi oyunlarla da keyifli zaman geçirdiler.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası