Son Haberler

Select’den yeni çağın yazılımı

Select Bilişim Hizmetleri, bulut tabanlı kiralık kullanılan Optimus yazılımıyla yeni çağın yazılımını pazara sunuyor. Lojistik firmalarını e-lojistik firmasına dönüştüren Select Optimus’un yeni çağın, değişin lojistik sektörünün yazılımı olduğunun altını çizen Select Bilişim Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Girgin, “Bu yazılım, lojistik firmalarının potansiyel müşteri bulma noktasından başlayarak, otomatik fiyatlandırma, robotik süreçler ile tekrarlanan işlerin tam otomasyonu içinde müşteri ile interaktif olarak online tüm lojistik süreçlerin yapılmasını sağlamaktadır. Şirketinizi sizin için sizin kontrolünüz altında yöneten bu programla, mobil cihazların gücü ile değişen e-ticaret hacminin ürettiği yeni ekonominin dinamiklerini sizin firmanıza uygulayıp, sizi de bu yeni dünyada yeni lojistik kavramı ile tanıştırıyor ve sizi e-lojistik firması haline dönüştürüyoruz” dedi.

2020 yılı başı ile kullanıma aldıkları Select Optimusa ilginin büyük olduğunu ifade eden Girgin, şöyle devam etti: “Pandemi ile birlikte iş yapma şekilleri ve alışkanlıklar tamamen değişti. Dolayısı ile lojistik firmaları da yeni dünyaya adapte olmak için önce teknoloji ve onunla birlikte yeni yöntemleri firmalarına uygulamak zorunda kaldılar. Pandeminin geleceğini bilmiyorduk tabi ki ama bu düzenin pandemi veya başka bir sebeple yakın zamanda değişeceğini öngörüyorduk. Bu öngörü ile hazırladığımız Select Optimus, tam ihtiyacı karşılayacak yazılım oldu. Bu da satışlarımızı büyük oranda artırdı. 2020 yılında 2019’a göre yüzde 200’e yakın bir büyüme elde ettik. Bu geliri bir kar değil yatırım fırsatı olarak görüp, 2020 içinde e-ticaret ve kargo dağıtımı ile ekspres kargo taşımacılığı için yeni modüller de hazırladık. 2021 için beklentilerimiz çok daha fazla. Sadece yurtiçi değil aynı zamanda yurtdışına açılacağımız yıl olacak 2021. Yine yüksek oradan bir büyüme ile daha fazla lojistik firmasını e-lojistik firması haline getirecek projeler yapmayı hedefliyoruz.”

Yorum yok

Yorum Yazın

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

*

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.