Son Haberler

CİMBOM yine başaramadı

Spor Toto Süper Lig’de günlerdir heyecanla beklenen Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, 2-0 sarı lacivertliler kazandı. Cimbom, yine şeytanın bacağını kıaramadı. GALATASARAY tam 18 yıldır FENERBAHÇE’yi Kadıköy’de yenemiyor.

Galatasaray sanki birinci yarı çok iyi oynuyormuş gibi, ikinci devreye de aynı kadroyla başladı ve Serdar Aziz’in büyük bir hatasıyla 2-0 yenik duruma düştü. Normal olarak Serdar Aziz’in kırmızı kart görüp Galatasaray’ın 10 kişi kalması gerekiyordu. Ama Cüneyt Çakır Türkiye’de başka, dünyada başka türlü maç yönetiyor. Fenerbahçe çok akıllı bir oyun oynadı ve rakibini sıkıştırdı. Ve rakibi zaten sezon başından beri oyun kuramadığı için bu sıkışmayı aşamadı. Bu maçın geneline baktığım zaman söyleyeceğim şey şudur; Türkiye’de futbol oynanmıyor.

Galatasaray 18 yıldır yenemiyor

Galatasaray, ezeli rakibi Fenerbaşçe’yi tam 18 yıldır Kadıköy’de yenemiyor. Spor yorumcuları bu durumla alakalı olarak; “Galatasaray reşit oldu” diye espri yaparken Fenerbahçeliler de ezeli rakibi CİMBOM’a Kadıköy’de üstün gelmenin tadını çıkarıyor.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.