Son Haberler

Enterprise, Zubizu iş birliği

Yaklaşık 4 milyon üyesine 500’e yakın markayla, 15 bini aşkın satış noktasında hizmet veren, kullanıcılarının ilgi alanlarına yönelik en yeni trendleri farklı kategorilerde içerikler sunarak örnek çalışmalara imza atan mobil uygulama Zubizu’nun araç kiralama alanındaki tek partneri Enterprise Türkiye oldu.

Sektörünün iki öncü ismi hayata geçirecekleri çalışmalarla iş birliklerini daha da derinleştirmeyi ve müşterilerine her ay farklı faydalar ile indirimler sağlamayı planlıyor.

Tangün: “İşbirliğimizi derinleştirmeyi amaçlıyoruz”

Enterprise Türkiye olarak uzun yıllardır araç kiralamada önemli avantajlara ve öncü iş birliklerine imza attıklarını belirten Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, “Zubizu ile olan birlikteliğimiz zaten hali hazırda başarıyla devam ediyordu. Ama bu iş birliğini daha da ileriye taşımaya karar verdik. Bu kapsamda Zubizu’nun araç kiralama alanında artık sadece Enterprise Türkiye ile çalışmasından büyük bir memnuniyet duyduğumuzu özellikle belirtmek isterim. İş birliğimizi müşterilerimize daha fazla fayda sağlayacak şekilde daha da geliştirmeyi ve derinleştirmeyi amaçlıyoruz. Hem Zubizu ’nun hem de Enterprise Türkiye’nin müşterileri için düzenleyeceğimiz avantajlı kampanyalar ve tekliflerle; alışverişlerinde olduğu gibi araç kiralama alanında da benzersiz deneyimler sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Her ay farklı indirimler

Enterprise Türkiye ve Zubizu, derinleşen iş birlikleri ile her ay müşterilerine farklı fayda ve indirimler sunacak. Bu kapsamda Mart ayı boyunca geçerli olacak ilk fırsat kampanyası kapsamında Zubizu  müşterileri, Enterprise’dan Toyota Corolla Hybrid modelini 249 TL’den kiralayabilecekler. Üstelik Zubizu müşterileri, Corolla Hybrid’i Enterprise’ın adrese teslim hizmet farkıyla temin edebilecekler. Söz konusu kampanya detayları hakkındaki bilgiler ise www.enterprise.com.tr web sitesi ve Zubizu uygulaması aracılığıyla paylaşılıyor.

 

 

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası