Son Haberler

Üniversiteli girişimci adaylar, projeleriyle yarıştı

Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi –KWORKS tarafından geçen ay sonunda düzenlenen Arçelik Yarışması, genç girişimci adaylarının birbirinden ilginç projelerine sahne oldu.

Koç Üniversitesi Kariyer Merkezi’nin Şişli’deki binasında düzenlenen yarışmada, üniversiteli girişimci adaylar, projelerini anlattı, jüri üyelerinin sorularını yanıtladı.

Yarışmacılar, Arçelik ürünlerinin daha düşük karbon salınımı yapması, tasarımı ve kullanımı sayesinde uzun ömürlü olması ve kullanıcı bilincinin artması için geliştirdikleri projeleri anlattı.

Beş grup halinde gerçekleştirilen yarışmada, Turcomoney Genel Yayın Yönetmeni ve Esenyurt Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Kazım Kılınç da jüri üyesi olarak görev yaptı.

Jüri üyelerinin puanlarıyla seçilen birinci, ikinci ve üçüncü gruplara Arçelik ürünleri hediye edildi.

 

Koç Üniversitesi’nin düzenlediği yarışmada jüri üyeliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Turcomoney Genel Yayın Yönetmeni Dr. Kazım Kılınç, “Girişimci adayları öğrencilerimiz, çok başarılıydı. Gençlerimizin bu çalışmaları umudumu pekiştirdi. Bu güzel etkinliği düzenleyen Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi’ni ve etkinliğin başarılı geçmesi için çok güzel bir çalışma yapan tüm öğrencilerimizi kutluyorum.” dedi.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgili Haberler

Site Haritası