Son Haberler

Bupa Acıbadem’in yeni Genel Müdürü Atilla Benli oldu

Türkiye Sigorta’nın başarılı genel müdürü Atilla Benli, 3 Ağustos’ta yerini bıraktan sonra yeni adresi belli oldu. Benli, sağlık sigortacılığında uzmanlaşan Bupa Acıbadem’in yeni Genel Müdürü oldu. Atilla Benli yeni görevine 1 Eylül 2023 tarihinde başlayacak.

Sigortacılık sektörü, son aylarda ilginç gödevlendirmelere tanık oldu. Devlete ait sigorta şirketlerini başarılı bir operasyonla Türkiye Sigorta çatısı altında birleştiren Atilla Benli, aynı zamanda Türkiye Sigorta Birliği’nin de başkanlığını yapan Benli, 3 Ağustos’ta koltuğunu Taha Çakmak’a bırakmıştı. Atilla Benli, Bupa Acıbadem Sigorta’nın genel müdürlük görevine getirildi.

Bupa Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan hem şirket içinde hem de sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, “13,5 yıldan beri büyük bir şevk, inanç ve mutluluk ile yürüttüğüm Bupa Acıbadem Sigorta Genel Müdürlüğü rolümü 1 Eylül itibari ile Atilla Benli’ye devrediyorum. 1 Eylül 2023 sonrasında da sizlerle “Yönetim Kurulu Başkanı” sıfatım ile birlikte olmaya , kurduğumuz hayali hayata geçirebilmek için stratejik koordinasyonu yürütmeye, sanal yapılanmalarını tamamladığımız alanlarda şirketleşme yolculuğunu yönetmeye, Bupa Türkiye çatısı altında yer alan şirketler arası entegrasyonunu dizayn etmeye ve Bupa Türkiye’nin strateji ve hedeflerinin icrasından sorumlu olmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgili Haberler

Site Haritası