Son Haberler

Etihad Airways’in başarısındaki 2 öncü güç!

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways’in Başkanı ve CEO’su James Hogan, Abu Dabi Havacılık Haftası kapsamında gerçekleşen Küresel Havacılık Zirvesi’nde yaptığı konuşmada ortaklık ve inovasyonun Etihad Airways’in başarısında öncü güçler olduğunu söyledi.

Etihad Airways’in yapmış olduğu sermaye yatırımlarının stratejik avantajlarının yanı sıra rekabetçi bir küresel ağ taşıyıcısı olmanın zorluklarına değinen Hogan, “Kurduğumuz ortaklıklar bize operasyonel işbirliği, istihdam olanağı, maliyetleri düşürme gibi farklılaşma fırsatları sunuyor ve daha etkin bir biçimde rekabet edebilmemizi sağlıyor.” dedi. Küreselleşmenin her geçen gün arttığı bir ekonomide ortaklıkların, sürekli inovasyon yapmanın ve rekabete ayak uydurabilmenin önemine dikkat çeken Hogan, Birleşik Arap Emirlikleri’nin 2021’de Küresel İnovasyon Index’inde ilk 20’ye girmeyi hedeflediğini söyledi.

James Hogan Küresel Havacılık Zirvesi’nde yaptığı konuşmada Etihad Airways’in inovatif ürün ve hizmetlerinden de bahsetti ve havayolunun Airbus A380 filosunda bulunan ve Savoy eğitimli kişisel yardımcıların konuklara hizmet verdiği dünyanın tek 3 odalı kabini olan The Residence’tan örnekler verdi.

 

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası