Son Haberler

HAKAN URHAN TURCOMONEY`E KONUŞTU

Rakamlarla Yaysat’ı anlatır mısınız? Kaç kişi çalışıyor? 2015 yılı karı nedir?

Aslında dergi dağıtımında Yaysat’la birlikte hareket eden uzmanlaştırılmış dergi planlama ve saha hizmeti şirketi olan DPP de var. Onlarla birlikte Merkez ve 7 Bölge Müdürlüğümüzde toplam 419 çalışanımız bulunmaktadır. Aslında lojistik zincirimize bağlı 133 Nakliyeci ve bölge müdürlüklerine bağlı 194 bayimizdeki personel ile 2.203 kişilik Yaysat Ailesi olarak hizmet veriyoruz.

Sayın Urhan, yayın dünyasında olanlar çok iyi biliyor, bilmeyenler için dünden bugüne Yaysat’ın seyir defterinde neler var kısaca anlatır mısınız?

Gazete ve dergi dağıtımı Yaysat’ın varoluş sebebidir.1992’de kurulan Yaysat, sektörde uzun yıllardır bulunmasının yarattığı avantajla,müşteride bilinirlilik ve güven duygusu yaratmış bir şirket olmuştur. Bu da Yaysat’ın köklü bir firma olmasının temel taşını oluşturur.Yurt çapında etkin şekilde yönetilen dağıtım ağı, geniş araç filosu, uygun maliyetlerle hızlı hizmet sunması, gelişmiş teknolojik altyapısı ve insan kaynağıyla pazardaki liderliğini yıllardır sürdürmektedir. Gazete ve dergileri yaklaşık 200 ana dağıtım merkezine ve daha sonra 27 bine yakın satış noktasına ulaştırmak için Yaysat araçları hergün ortalama 120 bin km katetmektedir.Yaysat saat gibi çalışan sistemi,müşteri odaklı yönetimi ve çağın yeniliklerine paralel ilerleyen dinamik yapısıyla her zaman rakiplerinin bir adım önünde yer almaktadır.Yaysat’ın başarısını Türkiye’nin aktüel, profesyonel, entellektüel zenginliğine katkıda bulunmak olarak özetleyebiliriz.

Dosyanın devamı için Turcomoney dergisinin Ocak sayısına bakabilirsiniz…

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası