Son Haberler

KIA’dan 0,99 Faizli Kampanya

KIA, 2021 yılına ilgi çeken bir kampanya ile başladı. Yeni yıla yeni bir araçla başlamak isteyen otomobil severler için KIA binek modellerinde 100 bin TL’ye yüzde 0,99 faiz ve 24 ay kredi imkânı sunuyor. Markanın hafif ticari araç modeli Bongo ise 50 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0 faiz fırsatı ile avantajlı ödeme imkanı yaratıyor.

SUV segmentinde yer alan KIA Sportage, yeni yılda SUV sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Performans, konfor ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan Sportage, ocak ayına özel 100 bin TL’ye 24 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla yeni bir otomobil satın almak isteyenleri bekliyor. SUV konforunu hatchback sportifliği ve sürüş özellikleriyle bir araya getiren XCeed, düşük yakıt tüketimiyle rekor sahibi olan ve hibrit SUV sınıfında tasarımıyla dikkat çeken Niro, ocak ayına özel 100 bin TL’ye 24 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla SUV sahibi olmak isteyenlere avantajlar sunuyor.

100 bin TL’ye 24 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı

C segmentinin önde gelen modeli olan Ceed, benzinli ve dizel versiyonuna uygun faiz ve vade seçenekleriyle yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenleri cazip fırsatlarla karşılıyor. Ocak ayına özel dizel motorlu Ceed 100 bin TL’ye 24 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla yeni sahiplerini beklerken, benzinli Ceed ise 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,99 faiz avantajıyla otomobil severlerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Dinamik tasarımı, sportif özelliği ve sınıfının ötesindeki iç hacmiyle Picanto, tasarım ve performansıyla B segmentinde öne çıkan Rio ve Reddot, iF gibi tasarım ödülleri sahibi olan Stonic modelleri ise 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı sunarak yeni yıla yeni bir başlangıç yapmak isteyenlere kaçırılmaz fırsatlar sunuyor.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası