Son Haberler

Türkiye Sigorta, Great Place to Work sertifikası aldı

İSTANBUL (AA) – Türkiye Sigorta, 5 kıta ve 97 ülkede 30 yıldan fazla süre boyunca iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda hizmet veren Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü programa katılarak sertifika almaya hak kazandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kurum kültürü ve çalışan ilişkilerinde “bir ve birlik olma” ilkesiyle hareket eden ve gücünü adından alan Türkiye Sigorta, kurum kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda sürdürdüğü çalışmaları “Harika Bir İş Yeri” sertifikası ile tescilledi.

Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü program kapsamında gerçekleştirilen anket araştırmalarında; güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu gibi 5 boyut değerlendirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, Harika Bir İş Yeri sertifikasını almaktan dolayı gurur duyduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Türkiye Sigorta için her bir çalışma arkadaşımızın mutluluğu, huzuru, güven duygusu, her zaman ilk önceliğimiz oldu. İz bırakan bir çalışan deneyimi için eğitim ve gelişimde neleri farklı yapabiliriz konusuna büyük önem veriyoruz. Stratejik hedeflerimiz arasında büyüme, çalışan gelişimi, çalışan memnuniyeti, verimlilik ve kalite yer alıyor. Bu doğrultuda Türkiye Sigorta Akademi, Hiring Challenge ve Limitsiz Satış Yetiştirme Programı gibi birçok programı hayata geçirdik. Türkiye Sigorta’nın aldığı Harika Bir İş Yeri sertifikası, çalışan memnuniyeti ve ortak bir kurum kültürü oluşturmak için el birliğiyle ilmek ilmek yürüttüğümüz çalışmaların, hepimiz tarafından ne kadar benimsendiğinin ve sahiplenildiğinin bir göstergesi ve nişanesi oldu. Bu güzel iklimi koruyabilmek ve daha da geliştirmek adına bize her zaman en doğru rotayı gösteren çalışma arkadaşlarımızı dinlemeye ve hep birlikte daha iyiyi hedeflemeye devam edeceğiz.”

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgili Haberler

Site Haritası