Son Haberler

`Yakın Bankacılık`la sektöre hız kazandırdı

Eurobank Tekfen, “yakın bankacılık” hizmetleri ile müşterisini tanıyan, anlayan ve ihtiyaçlarına en kısa zamanda, en iyi çözümü sunan bir bankacılık anlayışı ile yoluna devam ediyor.

Eurobank Tekfen Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Şebnem Dönbekci:
“Eurobank Tekfen için, bireysel bankacılığın tanımı artık “YAKIN BANKACILIK”

Konuyla ilgili açıklama yapan Eurobank Tekfen Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Şebnem Dönbekci, “2009 yılında temellerini attığımız ‘Bireysel Bankacılık’ hizmetlerinin altyapı çalışmalarını tamamlayıp, ürün ve hizmet yelpazemizi genişlettik. Sunduğumuz ürünleri şubelerle sınırlı tutmayıp Anında Bankacılık Kanallarını da etkin kullanıma açtık.”dedi.

Sözlerine “Bankacılık sektöründe müşterilere sunulan bireysel bankacılık hizmetlerini hepimiz çok yakından biliyoruz. Eurobank Tekfen olarak bireysel bankacılık hizmetlerine artık çok daha farklı bir gözle bakıyoruz. Aslında, hem müşterilerimize hem de verdiğimiz hizmetlere daha yakından bakıyoruz.” diye devam eden Dönbekci, bu anlayıştan yola çıkarak Eurobank Tekfen için bireysel bankacılığın tanımının artık “YAKIN BANKACILIK” olduğunu belirtti. Şebnem Dönbekci, Eurobank Tekfen olarak varlık yönetimine dayalı finansal danışmanlık hizmet sundukları bireysel bankacılık alanındaki çalışmalarının her zaman daha iyi ve kaliteli hizmet sunma ilkesi ile devam edeceğinin altını çizdi.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası