Son Haberler

ERBİL`DE EN ÇOK THY TERCİH EDİLİYOR

Dünyanın sayılı hava yolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları, 2011 yılı itibarıyle Erbil’e uçmaya başladı. İstanbul’a yaz sezonunda haftalık 11 seferi gerçekleştiriliyor. Bu seferlerden 4’ü Antalya üzerinden icra ediliyor. Kış sezonunda İstanbul’a haftalık 7 sefer yapılıyor. Erbil’den, İstanbul ve Antalya’ya sefer gerçekleştiren THY, İstanbul üzerinden de birçok yurtiçi ve yurt dışı noktasına bağlantı sağlıyor.

Erbil’de en çok tercih edilen havayolu şirketi olan THY, pazarda lider konumunda. Erbil hattından geçen yıl toplam 148.724 yolcu taşındı. Yolcu profili ağırlıklı olarak transit yolculardan oluşuyor. Yolcular daha çok Avrupa ve Amerika’ya taşınıyor. Diğer yandan yolcularımızın çoğunluğu iş amaçlı seyahat ediyor. Yaz sezonunda başlayan Antalya seferleriyle Irak’tan, Antalya’ya oldukça fazla sayıda turist taşınıyor. Antalya bölge insanı için önemli tatil destinasyonlarından biri konumunda.
Uçuşlarını Airbus A321 ve B737 tipi uçaklarla gerçekleştiren THY Erbil Hattı, sürekli gelişen Kuzey Irak pazarında büyümeyi hedefliyor. 2014 yılında yapılan planlamalar ve alınan tedbirlerle yolcu sayısını ve pazar payını büyütmeyi hedefleyen THY Erbil Hattı, müşteri memnuniyetini sağlamak ve sadık yolcu kitlesini korumak korumayı planlıyor.

BULUTLARIN üSTüNDE EV RAHATLIĞI: Sky Illusion

Türk Hava Yolları’nın ayrıcalıklı seyahat konsepti dâhilinde, yolcularına Türk misafirperverliğini en iyi şekilde yaşatmak adına geliştirdiği son yenilik “Sky Illusion” uyku seti oldu… Yolcularına ev ortamındaki rahatlığı sunmak ve mükemmel bir uyku deneyimi yaşatmak isteyen Türk Hava Yolları, Zorlu Tekstil’le başarılı bir işbirliğiyle özel bir tasarıma imza attı. Türk Hava Yolları’nın yolcularına sunduğu benzersiz seyahat deneyimini her anlamda kusursuzlaştırmada tamamlayıcı bir parça olarak tasarlanan uyku seti, bulutların üzerinde ayrıcalıklı bir uykunun kapılarını açıyor.

THY, BOSTON’A DİREKt UçUŞLARA BAŞLADI

Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York ve Washington’un ardından uçuş sağladığı 9. nokta olan Boston’a seferler başladı. Boston seferleri Pazartesi, çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftada 5 gün karşılıklı olarak icra edilecek. 9 Haziran 2014 itibarıyla da ise uçuşlar, her gün olmak üzere tertip edilecek. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Massachusetts Eyaleti’nin başkenti ve en büyük şehri Boston’a, İstanbul’dan tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 399 Euro, Boston’dan İstanbul’a ise yine tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 799 Dolar’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edilebiliyor.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası