Son Haberler

ERKEĞİN KUSURSUZ STİLİ

Klasik ekose, “Prince de Galles” ve “Pied de Poule” desenlerinin, dünyanın en hafif kumaşlarıyla güncel görünüme kavuştuğu tasarımlar, Damat 2014-15 Sonbahar Kış sezonunda erkeğin modern stilini yeniden tanımlıyor. Klasik yelekli takım algısına yepyeni ve modern bir anlayış getiren “yelekli üçlü takımlar”, zengin aksesuarlarla kombinlendiğinde maskülen şıklığı temsil ediyor. Anadolu medeniyetlerinin doğuşunu simgeleyen kahve ve gökyüzünün gece mavisi, bordo ve yeşil renkleriyle buluşurken; takım elbise, zengin aksesuarlar, yün triko ve kabanlar benzersiz bir şıklık sunuyor. Damat, 2014-15 Sonbahar Kış Koleksiyonu, geleneksel stilin modern yorumuyla kusursuz şıklığı erkeklerin gardırobuna taşıyor. Damat, her sezon olduğu gibi yeni sezonda da her bedene uyum sağlayan kalıp teknolojisiyle fit, dinamik ve şık bir görünüm yaratıyor. Dünyanın en kaliteli iplikleriyle dokunmuş dünyanın en hafif kumaşları, Damat koleksiyonunda özgün bir form kazanıyor. Yer çekimsiz özgürlüğü sunan 220 gr’dan daha hafif astarsız ceketler, her üründe zengin görünüm yaratan buffalo boynuzu, sedef ve korozo düğmeler özgün ve benzersiz stilin öncülüğünü yapıyor.

STİLİNİZE TWEEN DOKUNUŞU!

Gelenekselle teknolojiyi buluşturan stil sahibi koleksiyonlarıyla TWEEN, yeni sezonda ilhamını Londra’nın dinamizmi ve kozmopolit stilinden alıyor. Londra’nın enerjisini yansıtan TWEEN 2014-15 Sonbahar / Kış Koleksiyonu, sezonun yenilikçi stil kodlarını keşfetmeye davet ediyor. Yeniliklerin öncüsü TWEEN, farklı desen ve kumaşların bir araya geldiği anahtar parçalarla, kış koleksiyonunda yine çok özel ve şık! Fonksiyonelliğe ve günlük konfora yönelik koleksiyon yapısını yenileyerek marka tutkunlarıyla buluşturan TWEEN, ayrı ayrı da kullanabileceğiniz farklı dokularla hayat bulan yelekli üçlü takımlar, günlük kullanıma uygun yünlü hafif triko, kazak ve ceketler, kadife gömlek ve pantolonlar, klasik takım elbiseler, özgün baskılı tişörtler, özel iç astarlı ceketler ve kış sıcaklığını yansıtan kabanlar, tarzınıza güç katan aksesuarlar ile kusursuz bir stil yaratıyor. Bu sezon her zamankinden çok daha sıcak geçecek!

aa_232.jpg

STİLDE ŞIKLIK VE RAHATLIK: D’S DAMAT

Şehrin gün boyu tükenmeyen enerjisinden, farklı renkleri bir araya getiren kozmopolit yapısından, kaosun ardından gelen sükûnetinden ilham alan D’S Damat 2014-15 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, modern, dinamik ve aynı zamanda nostaljik stiller sunuyor. Sonbahar Kış sezonu, D’S Damat kombin seçenekleriyle çok daha renkli ve cesur! Klasik İngiliz stili ekose desenlerin, yelekli takımların ve cesur renklerin baş döndüren uyumuyla D’S Damat, klasik ürün gruplarında, ekose desenleriyle zenginlik katan D’S Damat Sonbahar Kış koleksiyonu, flanel görünümlerle kendini güncelleyerek erkek stiline çağdaş bir yorum getiriyor. Koleksiyonun anahtar renkleri saks mavisi ve bordo, dengeleyici tonlarıyla kobalt, mürdüm, yeşil ve safran ile sımsıcak bir birliktelik sunuyor. Her bedene uyum sağlayan kalıp teknolojisiyle tasarlanan takım elbise koleksiyonu yeni sezonda yepyeni yorumlarla yeni sezonda da iddiasını sürdürüyor… Takım elbiselerde bele oturan ve rahat kalıp seçenekleri ile “her bedene hitap eden koleksiyon’’, yeni sezonda yelekli takımlarla karşımızda! Sofistike desenlerin takım elbiselere yenilik kattığı sezonda, cesur renk ve desenleri tamamlayan mendil, kravat ve ayakkabı gibi özgün aksesuar seçenekleri öne çıkıyor. Blazer ceketlerde örme veya dokuma kumaş seçimleri hafta sonu veya iş yaşamınızda farklı kombinler yaratmayı seven erkekler için ideal! Şık ve sportif görünümü benimseyen erkekler için hırka görünümlü ceketler, dik yaka formları ve farklı kumaş dokularıyla sezonun favorisi. D’S Damat gömlek koleksiyonu, sezonun favori renkleri mavinin bin bir tonuyla sonbaharı karşılıyor, desenli ve jakarlı alternatifler farklı kombinler yaratmak isteyenlere sunuluyor. Yeni sezonda D’S Damat smokin şıklığı klasik stili baş tacı ediyor. Yumuşak dokulu ve her bedene uyum sağlayan özel formuyla smokin takımlar, özel günlerinizi unutulmaz kılıyor.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası