Son Haberler

Türkiye 2023 için dört koldan çalışıyor

Bölgesel bir güç olmanın yanında küresel bir güç olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye, ihracatını arttırdıkça kendine olan güvenini de arttırıyor. 2023 yılın için ortaya konan hedefler ülkenin vizyonunun zenginleştiriyor.

İhracat ile başlattığımız 2023 hedefleri beraberinde ekonomik büyüklüğü işaret ediyor. Buna paralel tüm taraflar sektörler disiplinler harekete geçiyor. Aslında zamanlama olarak çok önemli bir dönemden geçiyoruz. Spordan sanata, ulaşımdan finansa perakendeciliğe turizme her konu 2023 ile hareket ediyor. İktidarı, muhalefeti 2023 hedefleri konuşuyor. Şekli şemali nasıl olursa olsun hiç tartışmasız iyi oluyor. Artık Türkiye hedeflerle konuşuyor, tartışıyor, kavgasını bile hedeflerle veriyor.

2023 hedefleri ile ilgili fikri olmayan yönetici nerede ise yok. Bu durum beni çok mutlu ediyor. İki sebepten gururlanıyorum; Bir hedeflerin hepsi süper, hepsi Türkiye’nin, Türk milletinin refahı ve zenginleşmesi ile ilgili. İkinci sebebi de ihracat dünyası ve ihracatçı olarak bu hedeflerle çalışmayı biz başlattık.

Hedeflerden tasarıma, tasarımda değer yaratmaya ve inovasyona kadar ihracatçının her değdiği, dokunduğu yer parladı. Türkiye ihracatını geliştirdikçe kendine güveni arttı, dikildi, başardıkça çıtayı daha yukarı çıkardı.

İnanın samimiyet ve inanç bu hedeflerin itici gücü. Bu hedeflere ne kadar samimiyet ve inançla bakarsak o kadar katkı sağlarız. Hepimizin hedefi Türkiye’nin büyümesi, kalkınması, zenginleşmesidir. Bu vizyon için var gücümüzle çalışmalıyız, çalışanlara da destek olmalıyız.

Yine bu ay Turcomoney, bu vizyona hizmet eden birçok arkadaşla çalıştı, görüştü. Bunları size aktardı; ihracat, finans, havacılık konularındaki hedefleri ve başarı hikayelerini size ulaştırdı.

Güzel bir söz var “vatanını, milleti en çok seven işini en iyi yapandır” diye. Turcomoney ekibi de kendi hedefi ve iddiası için hızla çalışmaya devam ediyor. Ben de sizlerle birlikte onları izlemeye devam ediyorum.

Herkese kolay gelsin. Hedeflerimiz büyük, yapacak çok işimiz var. İnançla, samimiyetle işimizi en iyi şekilde yaparak yolumuza devam edelim.

Hedefimiz Türkiye’nin ve Türk milletinin zenginleşmesi.

Sevgiyle, saygıyla, sağlıcakla kalın…


satici@turcomoney.com

1 Yorum

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Avatar
    seref kilic
    25 Şubat 2011 17:57 -

    Bu haberi sayin Milli Egitim Bakanlari dinlesin, yetistirdikleri halk bu,,,

  • Site Haritası