Son Haberler

Konaklamalı kongrede İstanbul’un devi

Konaklamalı kongre hizmetini veren WOW Hotels&Convention Center, iş dünyasından yoğun ilgi görüyor. İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi ve CNR Expo Center gibi ticaret ve fuar merkezlerinin hemen yanında bulunması, bu ilginin en önemli nedeni.

İstanbul, dünyanın en önemli ticaret ve finans merkezlerinden biri. Nitekim İstanbul’dan hergün 150 ülkeye uçuş gerçekleştiriliyor. İstanbul’a dünyanın birçok ülkesinden hergün 2 bine yakın uçak iniyor. İç seferlerde de büyük bir trafik sözkonusu. İstanbul, gerek ulusal gerekse uluslararası alanda en çok kongrenin, konferansın yapıldığı kentlerin başında geliyor. Bu durumu dikkate alan WOW İStanbul Hotelleri, geçtiğimiz yıllarda kongre turizmine hizmet vermek üzere büyük bir yatırıma imza attı. Bu yatırımlar sonucunda WOW İstanbul Hotels & Convention Center, konaklamalı kongre toplantılarında İstanbul’un en büyük markası haline geldi

Şehir merkezine ulaşım sağlayan metro istasyonuna yürüme mesafesi kadar yakında, ulaşım ve imkanlar bakımından eşsiz bir konumda yer alan WOW Istanbul Hotels & Convention Center, 5 yıldızlı oteli WOW Istanbul Hotel ve 4 yıldızlı oteli WOW Airport Hotel ile kongre, konferans, toplantı ve fuar misafirlerine çok seçenekli bir konaklama imkânı tanıyor.

Dünyanın merkezinde…

WOW Istanbul, her yıl ulusal ve uluslararası birçok kongre, konferans, düğün ve davete başarıyla ev sahipliği yapıyor. WOW Convention Center, 6.500 kişi kapasitesi ve 34 toplantı salonu ile İstanbul’un konaklamalı en büyük kongre merkezi. Üstelik bu fiziksel büyüklüğünün yanında, her yıl ev sahipliği yaptığı ve ziyaretçilerinin hatıralarında izler bıraktığı onlarca büyük kongre ve toplantı ile de alanının en tecrübeli ve donanımlı ekibine sahip.

4000 kişi kapasitesi ve 8.60 metre tavan yüksekliğine sahip salonu Safir, İstanbul’un en büyük kolonsuz toplantı salonu unvanını taşıyor. Safir Salonu’nun yanı sıra aynı kompleks içerisinde yer alan, farklı temalara ve fonksiyonlara sahip salonların büyüklükleri 28 ile 225 metrekare arasında değişiyor.

WOW Istanbul Hotels&Convention Center, kusursuz organizasyon kabiliyetini, çok alternatifli konaklama seçeneklerini ve sahip olduğu tüm ayrıcalıkları ziyaretçilerine en keyifli şekilde yaşatmaya hazır durumda.

 

 

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgili Haberler

Site Haritası