Son Haberler

Özel Entegratörler Toplantısı’na yoğun ilgi

Özel Entegratörler Kurul Toplantıları, yoğun bir ilgiyle devam ediyor. E-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörlerin Kurulu 6.Toplantısı Plaza Hotel’de düzenlendi.

e-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu toplantısında 50’den fazla temsilci BİMSA ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü ilk beş toplantıda olduğu şekilde Bthaber Grup Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi yaptı. e-Dönüşüm ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M.Göker SARP’ın özel entegratörlerle birlikte organize edilen kurul toplantıları, komisyon görüşmeler ve yakında planlanan GİB ziyareti ile ilgili durum hakkında verdiği bilgilerle başlayan toplantının ilk bölümünde, özel entegratör temsilcileri özel entegratörler birliği, e-defter özel entegratörlüğü ve gündemdeki e-dönüşüm başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulundular ve gündemi birlikte yorumladılar.
Daha sonra Geliri İdaresi Başkanlığı’ndan Engin Uysal’ın da katılımıyla birçok konu hakkındaki yorumlar ve planlar paylaşıldı. Özel Entegratör Kurulu toplantıları periyodik olarak 2 ayda bir düzenlenmeye devam edecek.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.