Son Haberler

RUSYA`NIN YARISI COLIN`S GİYİNİYOR

Eroğlu Holding’in amiral gemisi olan COLIN’S, global piyasalarda önemli bir oyuncu haline dönüştü. Ciddi üretim gücü, her geçen gün artan mağaza sayısı ve geniş ürün yelpazesiyle birçok ülkede sektörün lideri olan COLIN’S, Türkiye sınırlarını aştı ve dünya markası olmayı başardı. Türkiye, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 37 ülkede 600’ü aşkın mağazaya sahip olan COLIN’S’in, bu kadar geniş bir coğrafyada neden tercih edildiğini ve markanın başarı sırrını anlatan COLIN’S Rusya Genel Müdürü önder ön; Rusya’da marka bilinirliği anlamında ürünlerinin ciddi bir ağırlığı olduğunu belirtiyor ve şunları söylüyor: “Rusya perakende sektöründe mağazalaşarak büyüdük. 140 milyonun üzerinde nüfusun bulunduğu ülkede; her iki kişiden birine markamızı satmayı başarıyoruz. Hedefimiz her Rus’a iki Colin’s ürünü giydirebilmektir. Rusya genelinde 220 mağaza ve 1500 kişilik profesyonel istihdam gücüyle; hem perakende alanında, hem de üretimde önemli bir markayız. Başarımınız en önemli etkenlerinden biri olarak hep şunu ifade ediyoruz. Biz markaya ve insana yatırım yaptık. Bu nedenledir ki; mükemmel bir COLIN’S ailesine sahibiz. Başta Türkler ve Ruslar olmak üzere birçok milletten oluşan ekibimiz birbirine ve markasına sıkıca bağlı şekilde severek işini yapıyor. Bu samimiyeti, profesyonel iş anlayışıyla birleştirdiğinizde ortaya başarı çıkıyor.”

BİRçOK RUS’UN İLK “JEAN” PANTOLONU COLİN’S OLDU
COLIN’S’in Sovyetler Birliği’nin dağılmasının ardından Rusya’ya gelen ilk markalardan biri olduğunu hatırlatan önder ön, birçok Rusya vatandaşının giydiği ilk jean pantolonun COLIN’S markasını taşıdığını söylüyor. Her iki Rus’tan birine Colin’s giydirdiklerini anımsatan ön, “Amacımız her Rus’a en az iki Colin’s ürünü satmak. 18 milyon kilometrekareyi bulan Rusya coğrafyasında, Japonya sınırından Avrupa’ya kadar yayılan mağaza zincirimizle bu hedefe ulaşmayı planlıyoruz” diyor. Colin’s’in ihtiyaçtan çok, alışveriş yaparken insanlara sunduğu sıcak ortam nedeni ile mağazalarının dolup taştığını kaydeden ön, “Bizim mağazalarımıza insanlar çok rahat geliyor, kendilerini iyi hissediyor. İlk tanışılan markalardan birisi olması nedeni ile Ruslar COLIN’S’i güvenilir bir dost olarak görüyor” ifadelerini kullandı.

DüNYADAKİ YENİ TRENDLERİ çOK İYİ YAKALIYORUZ
COLIN’S gücünü takım çalışmasından, tecrübesinden, verimli ve sürdürülebilir üretim sürecinden aldığını ifade eden Genel Müdür önder ön şu görüşleri paylaşıyor: “Ortaya koyduğumuz takım çalışması sayesinde, dünyadaki trendleri çok iyi yakalıyoruz, müşterilerimizle sürekli temas halindeyiz ve onların beklentilerine uygun ürünler tasarlayıp, sürükle modellerimizi geliştiriyoruz. özgün çalışmalarla sokak stilinin trendlerini keşfediyoruz. Koleksiyonlarımız inanılmaz beğeni topluyor ve bu ilgi bizi her geçen gün biraz daha iyisini yapmaya teşvik ediyor.”

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası