Son Haberler

THY İLE UÇUŞ KEYFİ

GöRüŞ: ümit Leblebici

TEB Genel Müdürü

THY MARKASIYLA GURUR DUYUYORUZ

1989 yılında THY ile İstanbul’dan, Newyork’a uçmuştum. O günlerden bu yana çok şey değişti. Yeni uçaklarla genişleyen filo, kaliteli hizmet anlayışı, lezzetli yemekler ve uçuş konforu THY markasını vazgeçilmez kıldı. İstanbul’dan, dünyanın her yerine uzanan zengin destinasyon ve direkt uçuşlarla dünyanın sayılı markalarından biri olan THY ile gurur duyuyoruz.

GöRüŞ: Gökhan Mendi

TEB Genel Müdür Yardımcısı

YURTDIŞI UçUŞLARDA BüYüLEYİCİ KALİTE

Eskiden dünyanın en önemli havayolu şirketlerine bakar, onlara imrenirdik. Ama bugün gelinen noktada THY, global pazarlarda kabul gören önemli bir marka haline dönüştü. İş programlarımız dünyanın çeşitli noktalarına seyahat etmeyi gerektiriyor ve sürekli THY’yi tercih ediyoruz. THY’nin yurtdışında ortaya koyduğu yüksek kalite anlayışını, yurtiçi uçuşlara daha fazla yansıtmasını bekliyoruz.

GöRüŞ: Maryara Moujahıd

Valeo Proje Müdürü

KONFORLU YOLCULUKLA TANIŞMA

Firmamızın, Brüksel’de bulunan fabrikasına gidip-gelmek için aldığım ilk biletle THY’yle tanıştım. İlk izlenimlerim uçakların yeni olmasıydı. Bu ilk tanışmaydı ve Brüksel’in ardından, Türkiye’den çin’e varıncaya kadar pek çok ülkeye THY ile yolculuk yapmaya başladım. Business Class’taki kalite, konfor ve özellikle sıcak-

GöRüŞ: Ayşe Aşardağ

TEB Yönetim Kurulu üyesi

TüRKİYE DEYİNCE AKLA NE GELİYOR?

Bazı markalar vardır, sadece kendi kurumlarını değil sahip oldukları yüksek değerle ülkelerini de temsil etme şansı bulurlar. Son yıllarda hızla büyüyen THY de, böyle bir global markaya dönüştü ve yurtdışında “Türkiye” deyince akla ilk gelen marka oldu. Yoğun talep ve artan büyümeden dolayı Atatürk Havalimanı artık yetersiz kalıyor ve dünyanın en büyük havaalanına olan ihtiyaç artıyor.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası