Son Haberler

TURCOMONEY 5 YAŞINDA

çağdaş tasarımı, zengin içeriği, herbiri kendi alanında uzman olan seçkin yazar kadrosu ve Avrupa standartlarındaki yayını ile Türkiye’nin en nitelikli dergilerinden biri olan Turcomoney, 5 yılda uluslararası ekonomi/finans dergisi olma yolunda önemli bir mesafe katetti. “Türkiye’yi yönetenlerin dergisi”, “iş dünyasının referans kaynağı” ve “Dünyayı yönetenlerin dergisi” mottosuyla yayın yapan Turcomoney, 2016 yılında birçok ülkede gerçekleştirilecek uluslararası nitelikte zirveler ve ödül törenleriyle dünyadaki etkinliğini artıracak.

TURCOMONEY TüRKİYE’YE DEĞER KATANLAR öDüLLERİ ise, İstanbul’da düzenlenecek olan muhteşem törenle sahiplerini bulacak. Onursal Başkanlığı’nı Sanayi ve Ticaret eski Bakanı Ali Coşkun’un yaptığı jürinin başkanı ise uluslararası vergi ve danışmanlık şirketi Deloitte Türkiye Yönetim Kurulu Danışmanı Ali Kamil Uzun. Jüri, Turcomoney yazarlarının yanısıra Türkiye’nin önde gelen saygın isimlerinden oluşuyor.

TURCOMONEY: TüRKİYE’NİN TEK ULUSALARARASI EKONOMİ/FİNANS DERGİSİ

Turcomoney, bu dönemde “dünya dergisi” olma yolunda çok önemli bir yol katetti. Turcomoney’de THY işbirliği ile Almanya’dan Hong Kong’a, Rusya’dan Kamerun’a, Fransa’dan İran’a, Kazakistan’dan Umman’a, İsveç’ten Tunus’a, Kazakistan’dan Dubai’ye, Portekiz’den Kuveyt’e, Sırbistan’dan Azerbaycan’a, Bosna Hersek’ten Bahreyn’e, Bulgaristan’dan Türkmenistan’a, Kırgızistan’dan Fas’a, Bosna Hersek’ten Tacikistan’a 30’a yakın ülkenin raporu yayınlandı. Türkçe-İngilizce yayınlanan dergiler, devlet başkanlarının, başbakanların, bakanların, büyükelçilerin, üst düzey bürokratlarının, işadamlarının, uluslararası yatırımcıların masasına giden bir dergi konumuna geldi. Devletlerin, toplu satın alımı yaparak hava limanlarının CIP ve VIP salonlarında, beş yıldızlı otellerde, uluslararası zirvelerde, önemli kurum ve kişilere dağıtılan bir dergi oldu. Turcomoney bugün yatırım fırsatlarını ve iş imkanlarını detaylı olarak ele alan ülke raporları, bankacılıktan turizme, inşaattan turizme, otomotivden gıdaya kapsamlı sektörel analizleri ve ses getiren röportajları ile devleti iş dünyasını yönetenlerin referans kaynağı niteliğinde. Türkiye’nin önde gelen firmalarından, uluslararası dev şirketlere kadar bütün ekonomi aktörlerinin sesini yansıtan Turcomoney, pozitif yayıncılık anlayışı ile rakiplerinden ayrılan bir dergi. özetle, Türkiye’nin “uluslararası ekonomi/finans dergisi” olma iddiasını taşıyan bir dergi.

Yorum yok

Yorum Yazın

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

*

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

İlgili Haberler

Site Haritası