Son Haberler

TÜRKİYE FİNANS`TAN ÇİFTÇİLERE DESTEK

Türkiye Finans kuruluşundan bu yana tarım sektörüne yönelik geliştirdiği özel ürün ve hizmetlerle tarım üreticilerine desteğini sürdürüyor. Türkiye Finans, “Gülen çiftçi Tarım Paketi” ile tarım sektöründe faaliyet gösteren müşterilerin ihtiyaç duyacakları tarımsal araç, makine ve ekipmanı uygun vade ve maliyetlerle edinebilecekleri imkanlar sunuyor.

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, tarım sektörünün gelişmesine yönelik faaliyetlerini sürdürerek sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin her bölgesindeki üreticileri desteklemeye devam ediyor. Türkiye Finans tarıma yönelik ürün ve hizmetlerini, işletme finansmanı ve yatırım finansmanı olarak iki farklı kategoride sunuyor. İşletme finansmanı içerisinde bitkisel üretim finansmanı, süt besiciliği finansmanı, besi hayvancılığı finansmanı bulunuyor. Yatırım finansmanı içerisinde ise Traktör Finansmanı, Biçerdöver Finansmanı, Makine ve Ekipman Finansmanı, Araç Finansmanı, Sera İşletme ve Yatırım Finansmanı, Tarla/Sera/Bağ/Bahçe Alım Finansmanı bulunuyor.

GüLEN çİFTçİ TARIM PAKETİ

Türkiye Finans’ın Gülen çiftçi Tarım Paketi, tarım faaliyetlerinde bulunan müşterilere dönemsel farklılık gösterebilen nakit akışlarına uygun ödeme planları sunuyor. Bu paket çerçevesinde sıra taksitli veya 3, 6, 9 ayda bir dönemsel ödemeli hatta tarımsal finansmanlarda ürünün cinsine ve yatırımın süresine göre yılda bir ödemeli fon kullandırılabiliyor. Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcısı Menduh Kara konuyla ilgili, “Türkiye Finans olarak tarım sektörüne verdiğimiz desteği her geçen gün artırıyoruz.

Sektöre verdiğimiz özel destekler neticesinde 2013 yılında Tarımsal nakdi kredi büyüklüğümüz 339 milyon TL seviyesine ulaşmış bulunuyor. Esnaf ve işletme sahiplerinin ihtiyaç duyduğu ticari mal ve hizmet alımını kolaylaştıran Faal Kart ile, tarım sektöründe faaliyet gösteren çiftçilerimizin de akaryakıt, tohum, gübre gibi temel ihtiyaçlarını en uygun ödeme koşullarıyla karşılamaya devam ediyoruz” açıklamasında bulunuyor.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası