Son Haberler

WordPress Temaları Artık Yerli Oldu

Dünyaca ünlü ve milyonlarca web sitesince kullanılan en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress, artık Türkiye’de de oldukça popüler.

Haber temaları, dernek temaları, blog temaları gibi bir çok alanda tamamen Türkçe, yerli tasarım yazılım firması TMC Web Tasarım girişimleriyle hazırlanan Hazır Temalar sitesinde onlarca hazır kolay entegre edilebilir temalar bulunmaktadır. Temaları yerli yazılım ve tasarımcılar hazırlamakta ve uzun süreli destek sağlamaktadır.

WordPress Türkçe hazır temalar, yurt dışı rakiplerinden bir çok yönden farklı ve öndedir. Örneğin yurt dışı wordpress temalarda onlarca eklenti kullanmak zorunda kalırsınız, ancak yerli wordpress temalarda herşey düşünüldüğü için dışarıdan herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan çok hızlı ve performanslı çalışmaktadır. Yabancı dil bilgisine ihtiyaç duymadan kolayca Türkçe kullanım videolarını izleyerek temaları çok kısa sürede kurup kullanabilirsiniz.

Hazır yazılımlar bir çok yönden avantajlıdır. En büyük avantajı ise fiyatlar dolar kuru endeksli olmadığı için paranız cebinizde kalır.

1 Yorum

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Avatar
    Kadır Kaya
    27 Aralık 2010 10:36 -

    Sanatı sanat yapmak için önce sanatı değerlendirilmesini bilmeliyiz. Doğru şüanda sanki herkes sanatla uğraşıyor, ama sonuc olarak bakınca ortada önemli bir iş olmadığını fark ediyoruz. Ne yazık ki bu böyle vede bu böyle devam edemez..Belki sanat öğretmenlerinin daha çok çaba göstermesi gerekir…

  • Site Haritası