Son Haberler

YUNANİSTAN`I KRİZDEN KURTARIRIZ

Türk iş dünyasının gücü, yeteneği çok yüksek. Eğer Yunan devleti bunu fark eder ve önümüzü açarsa biz orada çok büyük işler yaparız. Hatta Yunanistan ekonomisini krizden çıkarırız.

YüZYILIN BİNALARINI YAPMAK İSTİYORUZ

Biz Türkmenistan’da yatırım yapmayı ciddi olarak düşünüyoruz. Orada gelecek yüzyılın binalarını yaparız. Kardeş ülkenin kalkınmasına yardımcı olmak istiyoruz.

KENTSEL DöNüŞüMü LüKS KONUTLARLA YAPARIZ

Kentsel dönüşüm çalışmalarının başlatılması çok iyi oldu. Biz hem Türkiye’de hem de dünyada eski binaları yıkıp yerine lüks konutlar yapmayı planlıyoruz.

YABANCILARA EV ARSA SATMAKTAN KORKMAYALIM

haberin_devami_turcomoneyde_turcomoney_agustos_2012_sayisi_yaysat_bayilerinde_ayrica_d_r_remzi_kitabevi_kabalci_kitabevi_ve_nt_magazalarinda.jpg

Mütekabiliyet Yasası’nın çıkması çok iyi oldu. İngiltere’de, Almanya’da, Amerika’da istediğiniz yeri alabilirsiniz. Yabancılara ev, arsa satmaktan korkmayalım.

TAYYİP ERDOĞAN TüRKİYE İçİN BüYüK ŞANS


Türkiye’de gelmiş geçmiş üç lider tanırım. En büyüğü Mustafa Kemal Atatürk’tür. İkincisi özal, üçüncüsü de Tayyip Erdoğan’dır. Erdoğan, Türkiye için bir şanstır.

BAŞKA üLKELERDE DE OLACAĞIZ

Türk iş adamı pratik zekâsı, kriz tecrübesi, hızlı hareket kabiliyeti ile yurtdışında da çok başarılı çalışmalara imza atıyor. Bu bağlamda biz de hızlı hareket edebileceğimiz ülkelerde olacağız.

HABERİN DEVAMI TURCOMONEY‘DE!
TURCOMONEY TEMMUZ 2012 SAYISI, YAYSAT BAYİLERİNDE!
AYRICA D&R, REMZİ KİTABEVİ, KABALCI KİTABEVİ VE NT MAĞAZALARINDA..

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası