Son Haberler

QUICKSCORE TÜRKİYE`DE

Küreselleşen dünyada hızla artan rekabet şirketleri yeni ve pratik çözümler bulmaya itiyor. Firmaların başarıya ulaşmasını sağlayan temel kriterlerin, sistemli şekilde uygulanmasını sağlayan kurumsal iş çözümleri; firmaların gerçek ihtiyaçlarına dair doğru stratejiler, doğru planlamalar ve doğru analiz edilmiş projeler sunuyor. Kurumsal iş çözümleri alanında uygulanabilir, akıllı iş çözümler sunan Alenos Genel Müdürü Sermet Yardımcı, dünyanın önemli kurumlarında kullanılan yazılımları, Türkiye’deki kurumlara taşımayı hedeflediklerini belirtiyor. Yardımcı, kurumlara özel yazılımlar geliştirdiklerini ve alanında lider uluslararası ürünlerin uygulamasını, uyarlamasını ve entegrasyonunu sağlayarak markalara, önemli rekabet avantajı sunduklarını söylüyor. çözüm odaklı projelerle, farklı sektörlerde hizmet sunduklarını belirten Yardımcı; “birçok kuruma; işlemlerini, teknolojiyi kullanarak en basit şekilde yönetebilecekleri yazılımlar geliştiriyoruz. Her kurumun rahatça uygulamaya koyabileceği “Kurumsal Süreç Yönetimi Yazılımı” ile ilgili çalışmalarımız öne çıkan hizmetlerimiz arasında dikkat çekiyor” diyor.

KURUMLARA 3 TEMEL KATKI SAĞLAR

QuickScore, organizasyonunuzu 3 temel alanda dönüştürebilir: insanlar, süreçler ve belgeler. İnsanlar: QuickScore organizasyonunuzdaki herkese herhangi bir web tarayıcısından güvenli ve güncel bilgi sağlar. Süreçler: Stratejik İnisiyatiflerle Yönetim, Kurumsal Karne ve Metrik Analizi gibi güçlü araçları kullanarak performansı takip edin, kişilere görevler atayın. Belgeler: Raporları oluşturun, izleyin ve yazdırın. Microsoft Office uygulamalarına aktarın. Ortak belgeleri yönetin ve değişiklikleri takip edin.

QUICKSCORE STRATEJİK PERFORMANS YöNETİMİ YAZILIMI

Sundukları hizmetlerden biri olan web tabanlı stratejik performans yönetim yazılımı QuickScore hakkında bilgi veren Yardımcı, sözlerini şöyle sürdürüyor:

“Bu yazılım, şirketlerin stratejilerini hayata geçirmek için kullandıkları en yaygın ve popüler metodolojilerden biri olan Balanced Scorecard (Kurumsal Dengelenmiş Karne) mantığı ile çalışıyor. Kurumların misyon ve stratejilerini anlaşılabilir performans ölçümleri şekline dönüştürerek ifade etmesini sağlayan yazılım, stratejik ölçüm ve yönetim sistemi için gereken çerçevenin oluşturulmasını sağlıyor. Böylece kurumda tepeden, tırnağa herkes için kolay, anlaşılır ve ölçülebilir performans kriterleri ortaya çıkıyor.

QuickScore, kullanmış olduğu Balanced Scorecard metodolojisinden dolayı kurum performansını değerlendirirken sadece finans perspektifinden bakmaz. Kurumun daha sağlıklı bir değerlendirme yapmak için ihtiyacı olan müşteri, kurum içi süreçler ve kurumsal gelişim perpektiflerinden de yararlanır. Bu da kurumun daha gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirilmesini sağlar. Bu sistem kolay kullanım ve anlaşılır sistem yapısı nedeniyle; Walmart, FDA, American Ordusu, Starbucks Kanada, Unicef, IBM, Google, Dünya Bankası gibi kurumlar tarafından tercih ediliyor.

öLçEMEZSENİZ YöNETEMEZSİNİZ

Günümüzde kurumların, hızla artan rekabetçi ortamda ayakta kalabilmesi için performanslarını ölçebilmeleri ve hedeflerine ne ölçüde ulaşabildiklerini bilmesi şart. Hedefine ne kadar uzakta olduğunu bilmeyen firmalar, büyük risk altına girmiş oluyor. Quickscore yazılım sistemi, kurumların stratejik hedeflerini performans kriterleri şeklinde anlamlı küçük parçalar halinde bölmelerini sağlar. Quickscore’la hem performans kriterlerini, hem de bunların strateji ile hedeflere etkisi ölçülebiliyor. Bu sayede hedeften sapma varsa önceden önlem alınabiliyor.

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası