Son Haberler

TURCOMONEY, Türkiye’ye değer katıyor !

2016’da ilki yapılacak olan TÜRKİYE’YE DEĞER KATANLAR ÖDÜL TÖRENİ’nin başarı ile gerçekleştirilerek, gelenekselleşeceğine olan inancımı tüm TURCOMONEY dostlarıyla paylaşıyorum.

Türkiye Lezzet Hareketi; Lezzet İçerikli Dernekleri, Yayınları ve Kültür Merkezi ile “Türkiye’ye Değer Katanlar”ın ve onları takdir edenlerin yanındadır. TURCOMONEY Dergisi tarafından, Crown Plaza İstanbul Florya’da gerçekleştirilecek olan ÖDÜL TÖRENİ’nin Jüri’sinde, Lezzet Hareketi Genel Başkanı olarak görevlendirilmiş olmanın gururunu yaşıyor, başarılar diliyorum.

Her türlü “LEZZET”e ve “LEZZET”le ilgili herkese hitab eden, 3 yıl gibi kısa sürede lezzsever halkımızı ve gastronomi alanında hizmet veren üreticileri, işletmecileri, profesyonelleri, yazar ve bloggerlar ile yeme içmeye meraklı herkesi bir araya getiren; ülkemizde ve dünyada bu alanda meydana gelen gelişmeleri ve haberleri takip eden, yurt içinde ve dışında gastronomik etkinlikler düzenleyen, 4 yıl önce kurduğu Gastro Kültür Merkezi ile sektör profesyonelleri ile halkımızı bilgilendiren faaliyetler yapan, bu konularla ilgili gelişmeleri kamuoyuna duyurmak amacıyla, 3 yıl önce yayımına başladığı Milliyet Gazetesi’nin aylık Lezzet Gazetesi eki ile de; ülkemizde ve tüm dünyada takdir kazandı.

LEZZET GAZETESİ, LEZZETSEVERLERİN SESİ OLDU

Türkiye Lezzet Hareketi’nin genel başkanı ve gazetenin de yayın yönetmeni olarak öncelikle: Haziran’ın hem yaz, hem de Ramazan ayı olması nedeniyle 25 Mayıs’ta yayınlanan Türkiye Lezzet Hareketi Gazetesi’nin içeriğine değinmek isterim. Lezzetsever halkımıza ve gastronomi sektörü için deniz ürünleri ve Ramazan lezzetleriyle dopdolu bir yayın hazırlıyoruz. Ülkemiz balıkçılığında ve deniz ürünleri sektöründe bulunan ünlü markaların, denizlerimizde, göllerimizde, akarsularımızda ve kendi havuzlarında yetiştirdikleri sağlıklı ve nefis taze balıkların, işlenmiş markalı deniz lezzetlerinin, tanınmış yerli ve yabancı Chef’lerin & Bloggerların birbirinden nefis balık ve deniz ürünlü yemekleri ile ünlü balık restoranları ve lezzet mekanlarının tanıtılacağı bu çok özel sayı, ayrıca İzmir’de yapılacak olan ” Future Fish EUROASIA Fuarı ” süresince de ziyaretçilere dağıtılacak. 25 Mayıs sayısının önemli bir diğer özelliği de  Ramazan Ayı münasebetiyle mutfakları şenlendirecek pek çok özel yemek ve tarifle birlikte, muhteşem iftar mekanlarını da okurlarına tavsiye etmesidir. Lezzetsever okurlarımız, 2016 yazının en önemli etkinliklerini, lezzet duraklarını, profesyonel gastronomi makalelerini de Milliyet Gazetesi’nin bu değerli ve özel ilavesinde bulabilirler. Tabii öncelikle; lezzet ve gastronomi konusunda söyleyecek sözü ve gösterecek hüneri olan herkese kapıları açık olan lezzet profesyonellerini, lezzet markalarını, lezzet dostlarını, lezzet yazar ve bloggerlarını, Lezzet İşletmeleri ve İş adamları Sivil Toplum Örgütlerini çatısı altına alan Türkiye Lezzet Hareketi’nin  Lezzet Gazetesi, haber, röportaj, tarif, fikir yazılarınızla sizlere yer vermek için de davet sunuyor. Her ayın bir çarşambası, gazetesiyle evlerinize, iş yerlerinize ve damaklarınıza tat getirmek için canla başla çalışan TLH, alanında profesyonel kişiler ve kurumlarla da işbirliği içerisinde olup, çevresi ve özel rölasyonlarıyla bu görevini de başarıyla devam ettiriyor.

TURCOMONEY, TÜRK İŞ DÜNYASINI DÜNYAYA TANITIYOR

Yayın hayatına girdiği günden bu yana, yayın kurulunda bulunduğum  TURCOMONEY Dergi’mizin bu muhteşem etkinliğinde, Jüri Üyesi olarak görevlendirilmiş olmanın gururunu yaşıyorum. Türkiye’nin ekonomi dünyasını, dünyaya tanıtan bu yayını, ülkemize kazandıran ve tüm enerjisini bu yolda kullanan, yayın kurulu başkanımız, değerli hocam Dr. Kazım Kılınç’ı kutluyorum. 2016’da ilki yapılacak olan bu ödül töreninin de başarı ile gerçekleşerek, gelenekselleşeceğine olan inancımı tüm TURCOMONEY dostlarıyla paylaşıyorum.

 

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası