Son Haberler

`TÜRK İŞ ADAMLARINI BEKLİYORUZ`

Türkiye ve Balkan ülkelerinden 350’den fazla üst düzey yöneticinin katıldığı Güneydoğu Avrupa İş Forumu (Southeast Europe Business Forum) ev sahipliği yaptı. Güneydoğu Avrupa‘daki iş fırsatlarının değerlendirildiği İstanbul Kongre Merkezi‘ndeki forumda enerjiden ulaşıma bir çok konu ele alındı.

İstanbul ve Türkiye çok güzel
Organizasyon Komitesi ve Bulgar Ekonomik Forum Başkanı George Tabakov, organizasyonla ilgili olarak Turcomoney ve Haber1.com‘a özel açıklamalarda bulundu. Forumun bu yıl Türkiye‘de yapılması yönündeki tercihlerinin çok sayıda sebebi olduğunu belirten Tabakov, “Ana sebep ise Türkiye, Güneydoğu Avrupa‘nın ana ekonomik motor ülkesi olması. Buradaki işletmeler bizim ve diğer Balkan ülkelerindeki işletmeler için çok iyi birer ekonomik partner” dedi.

Türk iş adamlarını bekliyoruz
Gelecek yıllarda da İstanbul‘da başka etkinliklerde bulunacaklarını belirten Tabakov, Türkiye ile Bulgaristan arasındaki ticaretin bugünkü noktadan daha ileri taşınabilmesi için bu tip forumların daha çok düzenlenmesi gerektiğini belirtti.

Kriz zamanları fırsattır
Bulgaristan‘daki yatırım imkanlarıyla ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Başkan, “En önemli noktalardan biri, nerede bir yatırım fırsatı olduğunu bilmektir. Şimdi kriz zamanları, bu zamanlar da iyi işler ve güzel ortaklıklar geliştirmek için fırsattır. Türk iş adamlarını Bulgaristan‘a bekliyoruz” dedi.

HABERİN DEVAMI TURCOMONEY‘DE!
TURCOMONEY ARALIK 2012 SAYISI, YAYSAT BAYİLERİNDE!
AYRICA D&R, REMZİ KİTABEVİ, KABALCI KİTABEVİ VE NT MAĞAZALARINDA..

Yorum yok

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Haritası